Mária Bošelová

„Ak máte o niečo záujem, nech už je to čokoľvek, treba do toho ísť naplno. Chytiť to oboma rukami, zovrieť, obľúbiť si to a predovšetkým si to vášnivo zamilovať. Nie vlažne. Ani nie vrelo. Jedine vášnivo, horieť vášňou…”
Roald Dahl

Mária_Bošelová

O mne

V súčasnosti som študentkou Filozofickej fakulty Univerzity Komenského v odbore holandský jazyk a kultúra – slovenský jazyk a kultúra. Fascinujú ma cudzie jazyky, aktívne sa venujem angličtine, holandčine a taliančine, samozrejme, rada cestujem, spoznávam nových ľudí a nové miesta. Taktiež sa venujem klasickej hudbe a opernému spevu, ktorý študujem na Konzervatóriu v Bratislave. Plus, som aktívny “bookworm”, takže sa rada porozprávam aj o literatúre, špeciálne mojom “srdca šampiónovi”, Dostojevskom.

Súčasťou mladiinfo tímu som sa rozhodla stať najmä z toho dôvodu, že tu môžem rozvíjať nielen svoje zručnosti a záujmy, ale najmä preto, aby som mohla pomáhať sprostredkovať zahraničné skúsenosti aj ostatným slovenským študentom, keďže si myslím, že to môže ovplyniť nielen ich osobné smerovanie, ale prostredníctvom ich aktivity aj celé Slovensko, aby sa stalo tolerantnejšou a otvorenejšou krajinou, krajinou dobrou pre život. 🙂

Aktivity

9 October 2015 – WordPress workshop

Kariérne dni EUBA