MladiInterLinguistic

Máte chuť na niečo nezvyčajné? Príďte si s nami vycibriť svoje kultúrne a lingvistické “chuťové bunky”  

Pre koho: mladí ľudia so záujmom o poznanie
Kde: Univerzitné Kultúrne Centrum, Mlynská dolina, Bratislava
Kedy: október až december (1 hodina týždenne)
Prihlášky:
on-line

Mladiinfo Slovensko otvára školu kultúrno-jazykových “ochutnávok” pre študentov, mladých ľudí a kohokoľvek so záujmom o spoznanie nových kultúr, hodnôt, kuchýň, zvykov, tradícií, jazykov, a iných zaujímavostí.

O “škole”

Škola MladiInterLinguistic je spojením neformálneho vzdelávania prostredníctvom zábavných aktivít, konverzácií v cudzom jazyku, varenia, športovania, čohokoľvek čo si so svojim “lektorom” vymyslíte. Kreativite sa medze nekladú 🙂

“Verím, že naša jazyková škola pomôže mladým ľuďom zlepšiť si jazykové schopnosti a zároveň objaviť krásy inej kultúry ako aj zdieľať hodnoty tej našej, slovenskej. Jazyková škola takisto priblíži dôležitosť dobrovoľníctva a uvedie našich zahraničných dobrovoľníkov viac do života slovenskej mládeže.”

Ivana Petrisková, Projektová Koordinátorka Mladiinfo Slovensko

Kedy bude “vyučovanie”?

Jazykovo- kultúrna výmena bude vedená našimi dobrovoľníkmi zo zahraničia. Hodiny budú prebiehať v utorok, v stredu a vo štvrtok v podvečerných hodinách po dohode.

           

Ako sa prihlásiť?

Prihlás sa cez online formulár! Ak máš záujem o všetky hodiny, je to v poriadku, Vyber si čo ťa najviac zaujíma a kľudne príď aj na všetky ochutnávky.

Stretnutia su za dobrovoľný príspevok 🙂

Pre viac informácii napíš Petre na: papiernikpetra(a)gmail.com, ktorá ťa následne prepojí s našimi lektormi.