Lucia Jurenková

„Človek prechádza prítomnosťou so zaviazanými očami. Môže iba tušiť a hádať, čo vlastne žije. Až neskoršie mu odvážu šatku z očí a on, pohliadnuc na minulosť, zistí, čo žil a aký to malo zmysel.“ Milan Kundera

Lucia Jurenková

O mne:

Volám sa Lucia Jurenková, mám 21 rokov a v súčasnosti študujem marketingovú komunikáciu na Univerzite Komenského v Bratislave. Tento odbor som si vybrala, pretože som kreatívny človek s množstvom nápadov. Odmalička sa venujem kresleniu a tvorím pod značkou Lucia Jurenková ART.

V poslednej dobe som absolvovala niekoľko projektov a tréningových kurzov programu Youth in Action. Okrem toho, že som spoznala úžasných ľudí a videla nové miesta, naučila som sa, aké dôležité je vzdelanie a rozvíjanie svojich schopností. Erasmus+ projekty poskytujú pre mládež množstvo príležitostí, ktoré nie sú, podľa môjho názoru, dostatočne oceňované, preto som sa rozhodla vstúpiť do tímu Mladiinfo Slovensko a sama sa podieľať na propagovaní príležitostí pre mladých ľudí.

V budúcnosti by som chcela ako umelkyňa spolupracovať s neziskovými organizáciami na projekte Umením k zmene združujúci slovenských umelcov, ktorí by mali príležitosť prostredníctvom umenia meniť spoločnosť a prispievať na dobrú vec. Ideu tohto projektu zatiaľ nosím len v hlavne, ale pevne verím, že dokážem svoje sny premeniť v skutočnosť 🙂

Vo svojom voľnom čase sa tiež venujem písaniu článkov pre www.hlasludu.sk. Moju výtvarnú tvorbu si môžete pozrieť na facebooku Lucia Jurenková ART.

Aktivity:

14 október 2015 – Rozvojový deň 2015

16 október 2015 – Školenie o programe Erasmus+