Júlia Blanárová

 

_MG_3280

O mne:

Moje meno je Júlia Blanárová a pochádzam zo Žiliny. V Mladiinfo pracujem ako dobrovoľníčka od septembra 2014. Začala som v projekte Learn and Travel, v ktorom pokračujem aj tento rok.

Ako stredoškoláčka som sa veľmi zaujímala o možnosti štúdia v zahraničí, čo sa mi aj splnilo a 3 mesiace som študovala na strednej škole v Poitiers vo Francúzsku. Po tejto skvelej skúsenosti som strávila pol roka na univerzite v Canterbury v Anglicku. Tieto skúsenosti hodnotím s odstupom času ako kľúčové v mojom živote. Na vlastnej koži som skúsila, aké to je žiť v zahraničí. To bol aj jeden z najdôležitejších dôvodov, prečo som sa rozhodla podporiť šírenie informácií o možnostiach realizácií sa v zahraničí cez túto organizáciu. Ako stredoškoláčka by som tieto informácie veľmi ocenila a preto je pre mňa radosť posúvať ich aspoň teraz medzi mladých ľudí.

Momentálne som študentkou Univerzity Komenského v Bratislave odbor medzinárodný manažment francúzsky program. Vďaka Mladiinfo som bola na krátkodobej EVS v Macedónsku, na ktorej som  mala úlohu fotožurnalistu. Moju prácu si môžete pozrieť na stránke www.letsplayhandball.eu

.