Mladiinfo na Profesia Days 2020 v Bratislave!

28. February 2020 | Naše aktivity |
1,016 videní

Vedeli ste že v 4.-5. Marca sa bude v Bratislave konať už 11. ročník podujatia Profesia Days? Tento ročník bude jedinečný nie len tým, že sa jedná o zahájenie ďalšej dekády konania tohto podujatia, ale aj tým že na tomto ročníku bude opäť aj Mladiinfo Slovensko! 

V Bratislavskej Inchebe bude v rámci tohtoročných Profesia Days aj Zóna Mladých talentov, kde budete nájsť rôzne organizácie ktoré sa venujú práci s mládežou a taktiež aj zástupcov vysokých škôl! Zóna mladých talentov teda bude zložená z firiem a organizácií, ktoré majú záujem zamestnať práve mladých ľudí, ponúkajú im stáže alebo prax. V rámci programu tejto zóny vystúpi niekoľko zaujímavých osobností zo Slovenska a návštevníci sa budú môcť otestovať z jazykov a rôznych iných znalostí. Budete si môcť vyskúšať pohovor, speeddating so zamestnávateľmi a množstvo iných zaujímavých aktivít. Okrem toho sa už tradične môžete tešiť na množstvo vystavovateľov a pestrý program na hlavnom stagei!


A čo je na tom to najlepšie? V Zóne Mladých Talentov sa môžete tešiť aj na Mladiinfo Slovensko! Budeme tam pre vás počas obidvoch dní, teda v stredu aj vo štvrtok. Stretnúť sa v našom stánku budete môcť napríklad aj s našou dobrovoľníčkou z Rumunska, Ruxi alebo Barbarou z Brazílie! Okrem nášho medzinárodného tímu sa určite zabavíte aj aktivitami, ktoré sme si pre vás vymysleli. Čaká vás napríklad Voluntinder, teda skvelá offline zoznamka s dobrovoľnickými projektami vďaka ktorej si budete môcť nájsť ten správny projekt! 

Príď zistiť, čo je nové na trhu práce, inšpiruj sa, nájdi si novú prácu snov. Nezmeškajte túto skvelú akciu a príďte spoznať Mladiinfo osobne! Vstup je úplne ZADARMO. 

Stačí sa len zaregistrovať tu ➡ https://registracia.profesiadays.sk/

Tešíme sa na Vás! 

1,016 videní