ZAŽI DOBROVOĽNÍCTVO!

26. February 2021 | Aktuálne ponuky |
1,128 videní

Vedel/a si, že vzdelávať sa môžeš aj inak než tradičným spôsobom?

Nedávno sme v jednom z našich článkov uviedli toto: “Dobrovoľníctvo predstavuje neformálne vzdelávanie. Líši sa od učebnicového výkladu, písomiek a známkovania. Mladých ľudí vzdeláva inými metódami a odovzdáva vedomosti inak – prostredníctvom skúseností.

Dobrovoľníctvo ti prináša príležitosť zapojiť sa do fungovania organizácie či lokálnej komunity. Zažiješ aké je to makať a pomáhať v medzinárodnom tíme dobrovoľníkov na veciach, ktoré vás spájajú a majú väčší zmysel. Takýmto spôsobom môžeš spoznať v čom si dobrý/dobrá, zlepšiť si jazykové schopnosti, jednoducho venovať sa tomu čo ťa baví i spoznať ľudí inej kultúry. 

A VER, tvoj budúci zamestnávateľ túto skúsenosť v tvojom životopise veľmi ocení 🙂

Nezáleží na tom či si na škole, či si absolvent alebo sa chystáš na vysokú školu. Príležitosť vycestovať na dobrovoľnícky projekt je tu pre každého od 18 – 30 rokov, kto chce zažiť aké je to byť súčasťou niečoho väčšieho.

Na základe tohto ? sme si pre teba pripravili krátky DOTAZNÍK, ktorého vyplnením nám automaticky umožníš pomôcť ti pri výbere toho správneho projektu pre teba. Dáme ti individuálnu podporu pri výbere dobrovoľníctva a akonáhle sa objaví ponuka podľa tvojich zadaných preferencií – budeme ťa kontaktovať!

Ideš do toho s nami? LINK NA DOTAZNÍK TU.

1,128 videní